Golf 5 1.9 TDI GOAL 2006

Publikuar: Shtator 14, 2010 7:53 pm | Nga: Besnik | Çmimi: 13900 | Tel.: 044197205

Golf 5  1.9 TDI GOAL 2006 Golf 5  1.9 TDI GOAL 2006 Golf 5  1.9 TDI GOAL 2006 Golf 5  1.9 TDI GOAL 2006

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes veturen e tipit VW golf 5 1.9 TDI Goal , viti 2006 ngjyr Hiri metalik, e sa po doganuar dhe regjistruar ne KS, e importuar nga gjermania. km 145000 Original me liber te servisit.Kaishin e e ka te ndrrum me 135000 km komplet.
EXTRA:
Fellne 16 te golf 6 , te reja, tempomat, bord kompjuter, sensoret mrapa, karrikat me nxemje, Klima automatik, Servo, Esp, ABS, 4 dyer gjama elektrik, Pashqyret me nxemje,10 X AIR bag,e shum te tjera, vetura nuk ka as nje vrejtje, esht ne gjendje shume te mire teknike dhe ka shpenzimet shum te ulta,nuk ka grithaa dhe nuk esht i vram kerkun, vetem mbetet me e tha lekun edhe me kap qelsinn.Nuk bej ndrrim me as njee Vetur tjeter. Per me shum info tjera 044-197-205

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39