Golf V TDI 1.9 Viti i prodhimit 09/2008

Publikuar: Shkurt 24, 2010 10:18 pm | Nga: Nik | Tel.: 044 381 614

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Golf V, viti i prodhimit 09/2008 , ngjyra e Zez, Km 22K. Shitet me fellne me goma te veres si dhe extra goma posaqerisht per dimer.Ka garancion edhe nje vjet te Baki. E kam bukur urgjent, oferta me e mire e merr kerrin, per me shume info 044 381 614

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39