GUR DEKORATIV

Emri Kontaktues: Naim | Qyteti: Prizren | Telefoni: 044153646 | Data e Publikimit: 14.06.2014

GUR DEKORATIV GUR DEKORATIV GUR DEKORATIV GUR DEKORATIV

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV
Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm – sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme ….
Qmimi sipas marrveshjes…
Per kontakt ne Nr : 044-153-646 dhe Fb : https://www.facebook.com/Guridekori ….

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 7 =