GUR DEKORATIV

Publikuar: Qershor 14, 2014 2:46 pm | Nga: Naim | Tel.: 044153646

GUR DEKORATIV GUR DEKORATIV GUR DEKORATIV GUR DEKORATIV

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV
Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm – sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme ….
Qmimi sipas marrveshjes…
Per kontakt ne Nr : 044-153-646 dhe Fb : https://www.facebook.com/Guridekori ….

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39