hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje

Publikuar: Gusht 9, 2016 10:12 am | Nga: Hadergjonaj | Tel.: +38649699937

hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Behet fjale per banesa 86m2 dhe 120m2 ne katin V, ndertesat e sapondertuara me materialin me cilesor ne treg me cilesi nderkombetare
Gjenden ne ish Tregun e Gjelber ne Peje, afer Qendres, me nje peizash mahnites te kombinuar me lumin e paster dhe nje skyline mbreselenese
Vecori te ketij ndertimi eshte pozita qendrore ne Peje, peizashi natyror, afersia e Parkut te Pejes, hapesira e gjere e banimit dhe parkingut, ambient rrethues te shkelqyer

Per me shume informata ju lutem kontaktoni: +38649699937 (Edhe Viber)

Poashtu mund te na gjeni edhe ne rrjetin social facebook, ku keni mundesine edhe te kontaktoni direkt poashtu edhe vete te shikoni proceduren e ndertimit dhe rezultatet e pakonkurrence te ketij ndertimi ne qytetin e bukur te Pejes
https://www.facebook.com/GeshtenjaCo

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39