Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes

Emri Kontaktues: Hotel Velipoja | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +355 68 208 5151 | Data e Publikimit: 20.06.2014

Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Hotel Velipoja hape sezonin veror per pushuesit ne plazhin e Velipojes. Ju ofrojme ambient te pastert, larg zhurmes dhe cmime ekonomike. Ndodhemi rreth 500m nga deti dhe ofrojme parking falas dhe Wi-Fi falas per pushuesit tone. Ne dhomat tona mund te qendrojne deri ne 4 persona dhe te gjitha kane kuzhinen per te gatuar, ballkon dhe banjo me dush. Per me shume info vizitoni faqen tone ne internet: www.hotelvelipoja.eu

Jeni te mirepritur!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 3 =