Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes

Publikuar: Qershor 20, 2014 12:17 pm | Nga: Hotel Velipoja | Tel.: +355 68 208 5151

Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes Hotel Velipoja hape sezonin ne plazhin e Velipojes

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Hotel Velipoja hape sezonin veror per pushuesit ne plazhin e Velipojes. Ju ofrojme ambient te pastert, larg zhurmes dhe cmime ekonomike. Ndodhemi rreth 500m nga deti dhe ofrojme parking falas dhe Wi-Fi falas per pushuesit tone. Ne dhomat tona mund te qendrojne deri ne 4 persona dhe te gjitha kane kuzhinen per te gatuar, ballkon dhe banjo me dush. Per me shume info vizitoni faqen tone ne internet: www.hotelvelipoja.eu

Jeni te mirepritur!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39