Instalime te ujit,ngrohjes qendrore.

Publikuar: Mars 12, 2013 6:25 pm | Nga: Musa | Tel.: 049-381-785

Instalime te ujit,ngrohjes qendrore. Instalime te ujit,ngrohjes qendrore. Instalime te ujit,ngrohjes qendrore.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofrojme keto sherbime cilesore: instalimin e ujit dhe ngrohjes qendrore me qmime te volitshme dhe kualitet te garantuar.Ndodhemi ne Fushe Kosove na kontaktoni ne kete numer: 049-381-785 .
Gjithashtu mund ta vizitoni edhe faqen tone ne facebook.
http://www.facebook.com/MusaTherm?ref=ts&fref=ts

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39