Inxhinier Mekanik

Publikuar: Tetor 3, 2016 12:03 pm | Nga: Enis Mustafa

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kompania PRISHTINA TEKNOLOGJI me seli ne Prishtine kerkon inxhinier mekanik.

Kushtet per inxhinier mekanik jane si me poshte:
Mosha 25-35 vjeç.
Te kete te mbaruar fakultetin.
Te kete patent shoferi.
Te jete i afte per te punuar ne grup.

Te gjithe te interesuarit mund te na dergojne CV dhe leter motivuese ne emailin [email protected] deri me date 31.10.2016.

Ju deshirojme suksese!

www.neon.al

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39