Inxhiniere e Komunikacionit (FIM-UP)

Publikuar: Maj 18, 2010 6:23 pm | Nga: Inxhiniere_e_Komunikacionit | Çmimi: 300 | Tel.: 044842511

Inxhiniere e Komunikacionit (FIM-UP)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam femer, e diplomuar ne lemin e Komunikacionit ne Fakultetin e Inxhinieris mekanike, dhe kerkoj pune ne kete profesion ose jap liqencen e diplomes ne shfrytezim ( me kontrat ), per te gjithe kompanit qe merren me ndertimin-projektimin e rrugeve ose per pune te tjera qe eshte nevoja…per kontakt shkruani ne emailin : [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39