ipet banesa ne qera mbrapa teatrit

Publikuar: Shkurt 25, 2014 12:45 pm | Nga: valdet | Çmimi: 300 | Tel.: 044269145

ipet banesa ne qera mbrapa teatrit ipet banesa ne qera mbrapa teatrit ipet banesa ne qera mbrapa teatrit ipet banesa ne qera mbrapa teatrit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ndertim i vjeter ne tersi e mobilume e gatshme per banim ka 62m2 dhome dite me kuzhine ,dhome gjumi, banjo, koridor, shpajz,ka ndrqim ditor shume te mire.Banjo dhe kuzhina jane me dritare jepet per kohe te gjat( oferta per studenta nuk vlen) qeraja mujore eshte 300 euro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39