Ipet Lokali me qera

Publikuar: Korrik 4, 2014 9:59 pm | Nga: Latif | Çmimi: 550 | Tel.: 044/710-596

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj Lokalin me qira ne Prishtin ne Lagjen Ulpiana i cili gjindet perball selis qendrore të AAK.
Lokali ka madhësin prek 48m katror, i pershtateshum per çdo lloj veprimtarije: Ordinac, Barnatore, Market, Butik dhe per shum veprimtari tjera.
Gjith ashtu Lokali eshte i paisur me nyjen sanitare Klimatizimin dhe kushtet tjera per veprimtari nermale .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39