Ipet me Qera “FidanishtjaBajra” Lebane-Prishtine

Publikuar: Mars 21, 2016 4:01 am | Nga: bajra | Tel.: 044/685-457

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te dhe buz magjistrales Prishtine-Besiane ne Fshatin Lebane dhe ka placi 14 ari , lokalin prej 24 m2, sistemin e ujit ,kanalizimin, rrymen etj.

Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39