Ipet me qera objekti afarist

Publikuar: Dhjetor 15, 2014 8:47 pm | Nga: Jeton | Çmimi: 5500 | Tel.: +377 45 900 977

Ipet me qera objekti afarist Ipet me qera objekti afarist Ipet me qera objekti afarist Ipet me qera objekti afarist

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ipet objekti me qera 1500 m2 dhe 23 ari shfrytezim per parking.
Objekti gjendet ne hyrje te Gjakoves ( 3 km) ne fshatin Lugi i Bunarit, dhe posedon gjithe infrastrukturen per biznese te ndryshme.
Çmimi ; 5500 €
Per informata te metutjeshme lajmerohuni ne
Nr. Kontaktues + 377 45 900 977
nga ora 08:00 – 17:00

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39