Ipet me qira ose shitet Lokali afer Hotel Dugagjinit ne Pejë Ofert shum e mirë

Publikuar: Maj 20, 2014 10:43 pm | Nga: Veseli | Tel.: 00377 45 22 17 65

Ipet me qira ose shitet Lokali afer Hotel Dugagjinit ne Pejë  Ofert shum e mirë Ipet me qira ose shitet Lokali afer Hotel Dugagjinit ne Pejë  Ofert shum e mirë Ipet me qira ose shitet Lokali afer Hotel Dugagjinit ne Pejë  Ofert shum e mirë Ipet me qira ose shitet Lokali afer Hotel Dugagjinit ne Pejë  Ofert shum e mirë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

I/e nderuar,
Ju njoftojë se leshoj me qera objektin tre katesh ne qender te Pejes, me konkretisht përballe përmendores së Adrian Krasniqit në rrugen Tony Blair nr.31.
Objekti posedon 200m² por mund të bashkohet gjithashtu me banesen nje kat me larte që i takon te njejtit pronar duke e rritur kështu hapesirën ne 300m².
Objekti ështe shume i pershtatshem për Banke, arsyeja kryesore ështe që posedon bodrum i cili mund te shfrytezohet për sefa dhe arhive.
Përparsi kryesore e ketij objekti ështe lokacioni i tij në qënder të qytetit vetem 50m nga komuna, 10 metra larg barnatores kryesore, Postës, Hotel Dukagjinit dhe Shtepise së Mallrave duke mos harruar dhe parkinge të mjaftueshme që e bëne këtë lokacion pjesen më të frekuentuar të qytetit të Pejes.
Më Rrespekt, Veseli 00377 45 22 17 65
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39