Iphone 6

Emri Kontaktues: Arber | Çmimi: 199€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37745569996 | Data e Publikimit: 12.11.2017

Iphone 6

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Iphone 6 16GB Full Unlock ngjyre black silver. Telefoni eshte shume i ruajtur i ardhur nga Zvicrra. Telefoni vjen me mbrojtese, adapter origjinale dhe ndegjuese. Çmimi i padiskutueshem!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 1 =