Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro

Publikuar: Mars 24, 2019 3:39 pm | Nga: Ramadan | Çmimi: 90.00 | Tel.: 00393276526762

Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

IPTV ILIRIDA vjen me super ofert cdo te premte te shtune dhe te diele vjen me oferten shiko 7000 mij kanale per 90.00 euro shiko sport filma seriale filma per femij dhe humor per me shum info ne pv apo ne Viber ose WhatsApp 00393276526762 kerko test 24 ore pastaj vlerso

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39