IPTV për Shqipëtarët në Europë

Publikuar: Dhjetor 19, 2016 1:42 am

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

IPTV Abonime te kanaleve 6 mujor dhe 1 vjeqar me qmim te volitshem !
Ofroj IPTV me kanale shqip: te Kosoves, Shqipris dhe krejt paketat Evropjane
me resiver Dreambox HD Enigma2, MAG 250/254 IPTV BOX SET, Android GSM / Tablets, IOS GSM / Tablet,
ose me Smartiptv direkt ne tv Samsung, Lg.
Kjo IPTV ka kanale si: sky de, sky uk, sky it,
Frenceze, Hollandeze, Max tv, Total tv, Pink full, Digiturk, Digital+ Spanjole, Arabe, Portugeze,Etj…!
Pa satelit vetem me internet 10mbit.

Kontakt: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39