iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania

Publikuar: Mars 22, 2014 2:10 am | Nga: iRent | Çmimi: 13 | Tel.: +355694022000

iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Makina me Qera ne Tirane Shqiperi nga 13 Euro te iRent.
Automjete te Reja me Siguracion te Plote, Km Pa Limit, dhe Asistence 24 Ore.
+355694022000
www.facebook.com/irent.albania
www.irent.al

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39