Jam ne pushime ne KS kerkoj nje femer per sex . Gra, vejushka.femra ,,lajmmmmm

Publikuar: Qershor 14, 2016 7:48 pm | Nga: Qekii

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam nje mashkull 45 vjeq jetoj dhe punoj ne zvicer por si zakonisht veres vi ne pushime ne kosov pi 10.07.2016 pasi atje e ndjej veten te vetmuar kerkoj nje femer per sex mosha nga 20 deri 58 vjeqe . Te martuara , te veja ose vejushka . Apo femra . Ju premtoj secret 100 % per at koh sa do rri ne kosov mund ta marim nje banes dhe aty mund te takohemi me personin ne fjal per 3 jav sa do rri atje mund te takohemi 3 deri 5 here jam 45 vjeq 179 cm 79 klg 18 x cm me .4.5 x .. k… Te interesuarat mund te lajmrohen ne.. tel vetem ne Whatcap ose Viber +37744 89 77 41 kjo esht ofert serioze dhe ju garantoj !!!!!! te majme ju mirpres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39