Jap banes 65mk

Publikuar: Tetor 1, 2017 8:18 pm | Nga: Agim | Çmimi: 250 | Tel.: 004917620149944

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap Banesen per qira ne lagjen TOPHANE NGA QENDRA TRE MINUTA kati i dyt .Banesa ka kuzhinen sallonin si dhe dhomen e fjetjes banesa i perket ndertimeve te reja Perparsi kan qiftet me nje femi nuk kam interes per bashkpunim me agjensione ,ne rast se ju keni interesin per banim mu ne qender ather lajmronu banesa esht e gatshme menjeher,Me respekt nga Pronari i baneses.THirjet nga ora 17-22uhr.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39