Jap banes me qera

Emri Kontaktues: Halim | Çmimi: 230€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38345892551 | Data e Publikimit: 01.12.2018

Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera

JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN
Jap banes me qera ne ULPIAN. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin perdhes. Uje frym nonstop me nxemje qendrore. Qmimi I diskutushem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =