Jap Banes me qera ne Ulpian

Publikuar: Gusht 7, 2014 12:05 pm | Nga: Halim | Tel.: 044398084

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banes me qera ne ulpian prapa hotel bacit. Banesa ka banjo, kuzhin/sallon, shpajz dhe nje dhom gjumi.Banesa gjendet ne kushte te mira ka rrym dhe uj 24 ore. Gjithashtu ka dhe nxemje qendrore. Banesa gjendet ne katin e par. Qmimi sipas marrveshjes. Oferta serioze, perparsi kan qiftat dhe familjart. Nuk pranojm studenta.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39