Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit

Publikuar: Gusht 19, 2017 1:27 pm | Nga: Halim | Çmimi: 200 | Tel.: 044398084

Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banes me qera mrapa hotel bacit ne Ulpian. Banesa eshte e mobiluar dhe ka uj rrym 24 ore. Me nxemje qendrore. Per me shum informacione ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit 044398084. Banes gjendet ne katin e pare.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39