Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit

Publikuar: Gusht 15, 2017 11:14 pm | Nga: Halim | Çmimi: 200 | Tel.: 044398084

Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banes me qera . Banesa gjendet ne Ulpian mrapa hotel bait. Banesa eshte 38m2. Ka uj rrym dhe nxemje qendrore. E mobiluar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39