Jap Banes me qera ne Ulpian

Emri Kontaktues: Halim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044398084 | Data e Publikimit: 07.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banes me qera ne ulpian prapa hotel bacit. Banesa ka banjo, kuzhin/sallon, shpajz dhe nje dhom gjumi.Banesa gjendet ne kushte te mira ka rrym dhe uj 24 ore. Gjithashtu ka dhe nxemje qendrore. Banesa gjendet ne katin e par. Qmimi sipas marrveshjes. Oferta serioze, perparsi kan qiftat dhe familjart. Nuk pranojm studenta.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 2 =