Jap banes me qira ne Prishtin

Emri Kontaktues: Mal | Çmimi: 350€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045404049 | Data e Publikimit: 06.05.2014

Jap banes me qira ne Prishtin Jap banes me qira ne Prishtin Jap banes me qira ne Prishtin Jap banes me qira ne Prishtin

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjindet ne rrugen Nazim Gafurri perball shkolles se mesme teknike eshte e mobiluar tersisht dhe ka ket renditje: salonin e madh kuzhinen me te gjitha paisjet.
2 dhoma gjumi banjo,terras.uj dhe rrym 24 orë klim.gjendet në Katin e 5 me ashensor funksional po ashtu ndertesa mirmbahet nga personi pergjegjës.e përshtatshme për familjare dhe nderkombtar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 3 =