Jap banes me qira ne ulpian,kati i pare ka 2 dhoma, 44m2

Publikuar: Mars 18, 2010 10:21 pm | Nga: sahit | Çmimi: 260 | Tel.: 0631898821

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banes ne qira ne Ulpijan perball `UNIVERSITETIT TE BIZNESIT`ose te ish fkaulteti i gazetaris’Faik Konica`.Banesa eshte kati i I,ka 44m2,ka dy dhoma njera dhom e fjetejes me dopju krevet,dhe njera me tre kravat,ne hyrje e ka kuzhinen elementare,ka sydyper flizider dhe shporetin,ka maqin te larjes dhe te terjes te teshave,ka fshis te rrymes,ka tv.ka nje tavolin me karrika.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39