Jap banesa me qera ne Lagjen e Spitalit afer f. Teknik dhe fk. te Mjeksis

Publikuar: Tetor 16, 2014 1:22 pm | Nga: Besarta | Çmimi: 60 | Tel.: 049135422

Jap banesa me qera ne Lagjen e Spitalit afer f. Teknik dhe fk. te Mjeksis Jap banesa me qera ne Lagjen e Spitalit afer f. Teknik dhe fk. te Mjeksis Jap banesa me qera ne Lagjen e Spitalit afer f. Teknik dhe fk. te Mjeksis Jap banesa me qera ne Lagjen e Spitalit afer f. Teknik dhe fk. te Mjeksis

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banese me qera per tri studente-femra. Banesa ndodhet ne lagjen e spitalit te Eulex-i, shume afer Fakultetit Teknik dhe Fakultetit te Mjekesis.
Banesa posedon te gjitha kushtet per banim. Cmimi per person eshte 60 dhe rryma e perbashket..shpenzimet tjera nuk ka.
tel. 049 135 422 dhe 049 353 321

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39