Jap banesen 61m2 me qera ne lagjen Bregu i Diellit

Emri Kontaktues: Fehmi | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044418413 | Data e Publikimit: 28.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen 62m2 me qera ne lagjen Bregu i Diellit afer Sh.F. Ismail Qemaili. Banesa posedon 5 shtereter dhe eshte shume e pershtatshme per studenta.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 5 =