jap banesen 90m2 me qira

Publikuar: Maj 15, 2010 1:39 pm | Nga: mal

jap banesen 90m2 me qira jap banesen 90m2 me qira jap banesen 90m2 me qira jap banesen 90m2 me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj banesen me qira.eshte e re .me mobilje tersisht te reja.ka dy dhoma gjumi sallonin e madh dhe kuzhinen.ka ballkonin shum te mir.ka dy dhoma gjumi.ka uj dhe rrym 24 ore.tv ,internet dhe te gjitha paisjet tjera leshohet edhe per afat te gjat.vetem per familjar apo nderkombtar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39