Jap banesen dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves

Publikuar: Tetor 7, 2014 5:55 pm | Nga: Artan Neziri | Tel.: 045564515

Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ndodhet ne hyrje te Fushe Kosoves, gjeghesisht perball Petrol Company. Eshte super e mobiluar dhe ka 64 m 2. Per me teper shikone ne foto.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39