Jap banesen dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves

Emri Kontaktues: Artan Neziri | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 045564515 | Data e Publikimit: 07.10.2014

Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ndodhet ne hyrje te Fushe Kosoves, gjeghesisht perball Petrol Company. Eshte super e mobiluar dhe ka 64 m 2. Per me teper shikone ne foto.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 9 =