Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

Publikuar: Mars 8, 2016 7:40 pm | Nga: Artan | Çmimi: 200 | Tel.: 045 564515

Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ne hyrje te Fushe Kosoves, gjegjesisht perball Petrol Company. eshte ne katin e trete dhe ka 64 m2. eshte mjafte mire e mobiluar dhe ka te gjitha kushtet per banim. Chmimi eshte 200 euro plus 100 euro depo te cilat kthehen ne momentin qe leshohet banesa. Pastrimi i hyrjes dhe liftit kryhet nga pronari jo nga qirammarresi. per me teper mund ta shihni ne foto.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39