Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

Publikuar: Prill 4, 2016 10:41 pm | Nga: Artan Neziri | Çmimi: 190 | Tel.: 045564515

Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Eshte ne katin e trete. gjendet perball Petrol Company ne hyrje te Fushe Kosoves. chmimi eshte 190 euro, si dhe pastrimi i hyrjes hyn ne kete chmim, po ashtu kerkohen edhe 100 euro depo te cilat i kthehen ne fund qiraxhiut. Kontakti 045564515

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39