jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

Publikuar: Janar 28, 2016 10:52 pm | Nga: artan | Çmimi: 200 | Tel.: 045564515

jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte perball Petrol Company ne hyrje te Fushe Kosoves. Ka 64 m2 dhe eshte ne katin e trete. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. per me teper shikone ne foto. nw chmim hyn edhe mirembajtja e hyrjes dhe lifti, ndersa kerkoj depo prej 150 euro te cilat ne fund ju kthehen.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39