jap banesen me qera

Emri Kontaktues: merdine | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 12.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet en Lakrishte hyrja III kati 10 ,72m2 ,2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo,koridor,ballkonet,dhe eshte ne renovim e siper prej 1 Majit e lire per banim me kushte te mira.Per informata ntel:044/807-785,044145-188,038-233-100

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 9 =