JAP BANESEN ME QERA

Emri Kontaktues: dina | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044807785 | Data e Publikimit: 22.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 KATI 10,gjithsej 72m2 ,2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo,koridor dhe ballkonet dhe e renovuar teresisht dhe i posedon kushtet per banim,liftat punojne non-stop.Per info na kont.044/807-785,044/145-188,038-233-100,017/656-886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 5 =