jap banesen me qera

Emri Kontaktues: dina | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044807785 | Data e Publikimit: 28.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10 ka 72m2,sallon,dy dhoma gjumi,kuzhine,banjo,ballkonet dhe koridorin,plotesisht e renovuar me kushte te mira per banim,cmimi sipas marreveshjes na kont.044/145-188,044/807-785,038-233100,017/656-886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 6 =