jap banesen me qera

Emri Kontaktues: merdine | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 16.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

banesa gjendet ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,gjithsej 75m2,sallon,dy dhoma gjumi,kuzhine,koridor,banjo,ballkonet dhe i ploteson kushtet per banim,liftet punojne 2 non-stop.na kont.ne nr.044807785,044145188,038233100

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 6 =