jap banesen me qera

Emri Kontaktues: merdine | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044807785 | Data e Publikimit: 30.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,banesa ka 72m2 pra nje sallon,dy dhoma gjumi,kuzhine,bnjo,koridor dhe ballkonet,liftet punoje 2 dhe banesa eshte teresisht e renovuar ,cmimi sipas marreveshjes na kont.044807785,044145188,038233100,017656886,0638136188

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 3 =