jap banesen me qera

Publikuar: Korrik 12, 2014 3:46 pm | Nga: dina | Tel.: 044807785

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

eshoj banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,ka gjithsej 75m2 e renovuar teresisht,ka 1 sallon,2 dhoma gjumi,kuzhine,banjo,koridor dhe ballkonet ,liftet 2 punojne non-stop,cmimi sipas marreveshjes per info na kont.044/807785,044/145188,038/233100,017/656886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39