jap banesen me qera

Emri Kontaktues: dina | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044807785 | Data e Publikimit: 15.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap banesne me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,ka gjithsej 75m2 pra 1 sallon,2 dhoma gjumi,kuzhine,koridor,banjo,ballkonet dhe eshte teresisht e renovuar …per info na kontaktoni ne nr.044807785,044145188,038233100

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 2 =