jap banesen me qera

Emri Kontaktues: dina | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044807785 | Data e Publikimit: 22.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,banesa ka gjithsej 75m2,nje sallon,dy dhoma gjumi,kuzhine,koridor,banjo dhe ballkonet pra eshte teresisht e renovuar,per info na kont.044807785,044145188,017656886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 2 =