jap banesen me qera

Emri Kontaktues: dina | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044807785 | Data e Publikimit: 29.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,gjithsej 75m2,sallon,2 dhoma gjumi,kuzhine,banjo,koridor dhe ballkonet dhe eshte teresisht e renovuar,per info na kont.044807785,044145188,038233100,017656886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 8 =