jap banesen me qera

Emri Kontaktues: dina | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 05.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap banesen me qera ne Lakrishte hyrja e 3 kati 10,banesa ka gjithsej 75m2 dhe eshte teresisht e renovuar,pra 1 sallon,2 dhoma gjumi,kuzhine,koridor,banjo dha ballkonet .Per info na kont.044807785,044145188,017656886,038233100

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 3 =