Jap banesen me Qera ne Qender te Prishtines

Publikuar: Gusht 7, 2014 9:31 am | Nga: Atdhe | Çmimi: 200 | Tel.: 045586896

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj Banesen me qera , banesa asht gjysem e mobliuar (Kuzhine TV , Tavolina e ngrenjes , Banjo me pasije por pa rrobalarese, Uleset dhe Dysheku per fjetje) .

Banesa ka 44 m2 dhe gjindet ne katin e pare .
Permban : 1 sallon me kushiz , 1 banjo, 1 ballkon , 1 shpajz .
Eshte ndertim i ri .

Vetem per qifte ose persona me pune (jo student)

045 586 896

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39