jap banesen me Qera ne Vranjefc Rrg.Kamerloshi

Emri Kontaktues: halim Syla | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044-411/150 ose 049-619/109 | Data e Publikimit: 05.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

banesa ka 2 dhoma dhe nje banjo per me shum na kontaktoni ne menyr qe mund te takohemi dhe ta shikoni banesen

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 9 =