Jap Banesen me Qera ne Vranjefc Rrg.Kamerloshi

Emri Kontaktues: Halim Syla | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/411-150 dhe 049/619-109 | Data e Publikimit: 11.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

bensa i ka 2 dhoma , ballkonin edhe banjon , sallonin dhe kuzhinen .
banesa ndodhet ne Vranjefc , Rrg. Kamer Loshi

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 1 =