Jap banesen me qera per Familje

Emri Kontaktues: dina | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044807785 | Data e Publikimit: 10.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,ka gjithsej 75m2 e renovuar teresisht,ka 1 sallon,2 dhoma gjumi,kuzhine,banjo,koridor dhe ballkonet ,liftet 2 punojne non-stop,cmimi sipas marreveshjes per info na kont.044/807785,044/145188,038/233100,017/656886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 3 =