Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market

Publikuar: Tetor 15, 2014 9:02 pm | Nga: Mehmet Hoxha | Tel.: 044874786 | Etiketat: , ,

Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banese me qera Sllovenia Sportit , banesa eshte ne ndertese te market “Albi “. Banesa eshte ne katin perdhes, nderim i ri …
Banesa ka dhome gjume,sallon te madhe dhe kuzhine,koridor,banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar me inventar te ri dhe luksoz .
Sqarim: perparsi kan nderkombtaret dhe familje (qift ) .
Qmimi eshte 350 euro .
Pronar: Mehmet Hoxha
Nr tel :044874786 & 044756104

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39