Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market

Emri Kontaktues: Mehmet Hoxha | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044874786 | Data e Publikimit: 15.10.2014 | Etiketat: , ,

Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market Jap banesen me qera tek Sllovenia Sportit ,ndertesa e market

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banese me qera Sllovenia Sportit , banesa eshte ne ndertese te market “Albi “. Banesa eshte ne katin perdhes, nderim i ri …
Banesa ka dhome gjume,sallon te madhe dhe kuzhine,koridor,banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar me inventar te ri dhe luksoz .
Sqarim: perparsi kan nderkombtaret dhe familje (qift ) .
Qmimi eshte 350 euro .
Pronar: Mehmet Hoxha
Nr tel :044874786 & 044756104

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 3 =