Jap banesen me qira ne Dardani

Emri Kontaktues: Prishtina Estate | Çmimi: 270€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 774 477 | Data e Publikimit: 25.08.2014

Jap banesen me qira ne Dardani Jap banesen me qira ne Dardani Jap banesen me qira ne Dardani Jap banesen me qira ne Dardani

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qere ne lagjen Dardania afer kurrizit. Banesa posedon 65m2 dhe ka nje salllon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, banjo… dhe esht ne katin e shtat lifti punon… Per me shume ju lutemi te na kontaktoni ne keta Nr. ose ne web faqe…

www.prishtinaestate.com
045 / 774 – 477
038 / 500 – 111

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 6 =