Jap banesen me qira ne Dardani

Publikuar: Gusht 25, 2014 9:51 am | Nga: Prishtina Estate | Çmimi: 270 | Tel.: 045 774 477

Jap banesen me qira ne Dardani Jap banesen me qira ne Dardani Jap banesen me qira ne Dardani Jap banesen me qira ne Dardani

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qere ne lagjen Dardania afer kurrizit. Banesa posedon 65m2 dhe ka nje salllon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, banjo… dhe esht ne katin e shtat lifti punon… Per me shume ju lutemi te na kontaktoni ne keta Nr. ose ne web faqe…

www.prishtinaestate.com
045 / 774 – 477
038 / 500 – 111

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39