Jap banesen me qira per KOORRIK -Prishtine

Emri Kontaktues: Agim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +4523641511 | Data e Publikimit: 15.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qira per KOORRIK ne qender te Prishtines.Banesa eshte 3 dhomshe, e renovuar,e mobiluar dhe ka parking per veture.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 8 =